Пошук по сайту

Еллел Міністріз – позаденомінаційне християнське служіння з майже 40-річним досвідом роботи по всьому світу.

Зцілення, звільнення і душеопікунство - основні напрямки нашої діяльності.

ГоловнаСвідченняСвідчення студентів відеошкіл

Свідчення студентів відеошкіл

 

"У служінні дітям вулиці вчення Еллел Міністріз допомогло зрозуміти головну проблему цих дітей - велику відкинутість. Після особистого служіння 2-є таких дітей змогли адаптуватися до людей і суспільства". (м. Київ)

 

"Тема про сексуальну наругу допомогла розуміти і приймати таких людей, не засуджуючи. Тепер можу будувати з ними довірливі стосунки, щоб служити їм". (м. Київ)

 

"Всередині мене був страх самотності, який переслідував мене все життя. У відеошколі в результаті почутої істини я отримала звільнення від страху бути одинокою, тому що зі мною Господь Ісус".

 

"Завдяки набутим знанням у цій школі більшість моїх переконань і життєвих позицій помітно змінилися. Завдяки тому, що Господь через служителів зруйнував спадкові прокляття, розірвав чимало безбожних зв'язків, з Його силою я зміг впоратися з труднощами і звичками, які мені заважали в житті, гальмували моє духовне зростання".

 

"Я прожила найчудовіший рік свого життя, вчилася тому, про що мріяла. Я стала іншою. Зараз відчуваю, що двері мого серця цілком відкриті для Духа Святого".

 

"Дякую Господу за цей прекрасний рік реабілітації (відновлення) та обновлення. Дякую за любов, яку я отримала в школі через служителів і де я навчилася любити інших".

 

"У школі Бог зцілював моє серце Своєю любов'ю. Коли я почала ходити в цю школу, я потрапила в атмосферу любові, прийняття, безпеки, захищеності, яких мені так не вистачало все життя. Я просто почала зростати в Його любові та особистих стосунках із моїм Ісусом".

 

"Бог допоміг звільнитися від гніву, заглушеного в собі роками. І тепер я знаю, що зможу допомогти іншим".

 

"Я завжди була емоційно дуже стриманою людиною. І в березні 2005 р. у мене почалося важке загострення кишкового коліту, я не могла ні стояти, ні сидіти, ні лежати. Господь в таємній кімнаті учив мене поволі віддавати Йому пригнічені емоції. І мій стан на сьогодні набагато кращий".

 

"Світло істини засяяло в моєму житті і продовжує висвітлювати ті "кімнати", які були зачиненими".

 

"Тут Ісус навчив мене прихильно ставитися до тих людей, які ще не знають Його. Господь навчив мене не засуджувати інших".

 

"У мене змінилися стосунки з чоловіком і дітьми. В міру того, як Бог наповнював мене Своєю любов'ю, я ставала здатною просто любити і приймати своїх рідних, бути більш терплячою і уважною до них. Бог викликав у мене бажання змінюватися".

 

Завітайте до нас на Facebook

Навчання

Еллел Міністріз проводить школи для підготовки служителів душеопікунства.

Детальніше...

Youtube канал