Пошук по сайту

Еллел Міністріз – позаденомінаційне християнське служіння з майже 40-річним досвідом роботи по всьому світу.

Зцілення, звільнення і душеопікунство - основні напрямки нашої діяльності.

ГоловнаПро нас

Що означає слово "Еллел"

Слово "Еллел" походить від назви маленького села Еллел Грейндж на півночі Англії, де було куплено першу будівлю для центру зцілення. Село розташоване в окрузі Еллел біля м. Ланкастера. У перекладі з давньоанглійської, англосаксонської Еллел означає "віддай хвалу!" У перекладі з єврейської мови це слово означає "Бог богів" або "Цар царів і Господь над володарями".

 

Наше бачення

Еллел Міністріз - це позаденомінаційна християнська організація, яка має бачення служіння Церкві Христа, приймаючи людей, навчаючи їх принципам Божого Царства і зцілюючи тих, хто цього потребує (Луки 9:11)

 

Наша місія

Наша місія - здійснювати це бачення скрізь, де Бог відчиняє нам двері, відповідно до Великого Доручення Ісуса та покликання Церкви проголошувати Боже Царство, проповідувати Добру Новину, зцілювати людей з розбитим серцем і звільняти полонених. Тому ми посвячені проповіді Євангелія, зціленню, звільненню, учнівству та навчанню. В основу нашого служіння покладено такі місця Писання: Іс. 61:1-7; Мф. 28:18-20; Лк. 9:1-2; Лк. 9:11; Еф. 4:12; 2 Тим. 2:2.

 

Основа нашої віри

Бог - Триєдиний. Бог Отець любить усіх людей. Бог Син, Ісус Христос - Спаситель і Цілитель, Господь і Цар.

Бог Святий Дух перебуває в християнах і наділяє їх силою, яка робить їх здатними продовжувати служіння Христа.

Біблія - богонатхненний авторитет у питаннях віри, доктрин і поведінки, а також основа вчення.

 

Як усе починалося

Пітер Хорробін є засновником служіння Еллел Міністріз. Він народився 1943 року в м. Болтон (Англія) в сім'ї євангельських християн. Після закінчення Оксфордського університету, де Пітер вивчав хімію, він працював кілька років викладачем в Оксфорді. Потім він заснував компанію з видавництва та продажу книг, яку успішно очолював близько 15 років.

Весь цей час Пітер знав, що це був проміжний етап у його житті. Ще в підлітковому віці він отримав покликання до повночасного християнського служіння. Але тільки через 30 років Бог відкрив йому специфіку цього покликання.

У 1970 році Пітеру запропонували купити всього за 50 фунтів напіврозвалений спортивний автомобіль фірми "Alvis" 1933 року випуску. Будучи пристрасним любителем старовинних автомобілів, він одразу ж взявся за його відновлення. І тоді Бог сказав йому: "Ось так само, як ти можеш відновити цей розбитий автомобіль, Я можу відновити розбите життя".

Через кілька років Бог сказав Пітеру, що хоче, щоб він до кінця свого життя займався зціленням нужденних і навчанням інших, як слід це робити. Після цього Пітер протягом 10 років щодня молився про виконання цього бачення. У 1986 році відчинилися двері першого центру зцілення в Еллел Грейндж.

Пітер є автором багатьох книг - серед них "Зцілення через визволення", що стала настільним підручником для багатьох служителів у всьому світі.

 

Ще дещо з географії

Нині існує понад 30 центрів Еллел на всіх континентах. У кожному центрі проводяться навчальні семінари, школи та особисте служіння нужденним людям.

 

Що таке Еллел Схід

Центр служіння Еллел Схід розташований недалеко від Будапешта (Угорщина). Тамаш та Анджела Ковач є директорами Еллел Схід і очолюють роботу Еллел у Східній та Центральній Європі.

Центр Еллел Схід бере участь у духовному відновленні церков на території колишнього Радянського Союзу через віровчення і практичне впровадження принципів Божого Царства вже упродовж майже 30 років. Це величезний привілей для нас. Вчення досягає різних народів, культур і мовних груп нашого регіону.

Нині конференції, школи та відеошколи проводяться в різних куточках цього величезного і потребуючого регіону (Угорщина, Чехія, Україна, Білорусь, Словаччина, Хорватія, Латвія та ін.).

 

Відгуки про наше служіння

"Вчення збалансоване і має чітке біблійне підґрунтя. Я використовую його у своїй психіатричній практиці з великим успіхом. Я рекомендую навчання в Еллел усім консультантам і працівникам охорони здоров'я". Джон Оу, Лікар-психіатр, Австралія.

 

"У наші дні існує безліч служінь зцілення в Тілі Христа, що доводить величезну потребу в зціленні серед Божого народу. Згідно з моїм досвідом, Еллел Міністріз - служіння, що має міцне біблійне підґрунтя, яке об'єднує в одне ціле послух, учнівство і зцілення ". Йоганнес Фаціас, Міжнародне заступницьке служіння.

 

"Вчення має тверду біблійну основу. Воно має приголомшливий ефект у житті людей і має застосування в служінні з реальним розумінням духовного світу". Кен Каррі, Національний директор "Охорона здоров'я у Христі", Австралія.

 

"Як співзасновники служіння "Дім Іллі" ми від самого початку існування Еллел Міністріз ставилися до нього доброзичливо, визнаючи в Еллел споріднене служіння у Христі. Цей неспокійний, зруйнований і заблукалий світ потребує всієї допомоги, яку ви можете надати йому в Господі. Нехай Бог благословить вас і спрямовує вас у всьому тут, у США, і в усьому світі". Джон і Пола Сендфорд, Служіння "Дім Іллі".

 

"Я рідко зустрічаю служіння, яке було б краще споряджене всім необхідним для покриття потреб сучасного суспільства. Керуючись біблійними стандартами, Еллел Міністріз представляє практичний аспект Євангелії, вивільняючи зцілення в життя людей. Це служіння має видатні ресурси для оснащення Божого народу в 21 столітті". Преп. Елістер Пітрі, директор "Служіння Партнерства".

 

"Еллел Міністріз" має сильне біблійне підґрунтя, і вчення застосовується в особистому служінні людям з ясним духовним розумінням". Д-р Чарльз Крафт, Теологічна семінарія Фуллера, США.

 

Завітайте до нас на Facebook

Навчання

Еллел Міністріз проводить школи для підготовки служителів душеопікунства.

Детальніше...

Youtube канал